X
Drogi Użytkowniku
Chcemy, aby korzystanie z naszego Serwisu było dla Ciebie komfortowe. W tym celu ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w Polityce prywatności w Regulaminie serwisu.

W celu realizacji zasady zgodności z prawem, rzetelności oraz przejrzystości przetwarzania danych osobowych osób korzystających z systemu korty4u.pl firmy 4uSolution.pl Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie, z dniem 24 maja 2018 roku została przyjęta Polityka Prywatności.

Polityka Prywatności określa na jakich zasadach firma 4uSolution.pl Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz kluby zarejestrowane w systemie korty4u.pl zbierają oraz przetwarzają dane osobowe swoich klientów oraz jakie prawa przysługują tym klientom w związku z przetwarzaniem ich danych osobowych. 25 maja 2018 r. w całej Unii Europejskiej zaczyna obowiązywać RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
OK

Szczecin
Nie znaleziono kortów spełniających kryteria wyszukiwania.
Wyszukaj ponownie.
termin zajęty
termin niedostępny
termin wolny