X
Drogi Użytkowniku
Chcemy, aby korzystanie z naszego Serwisu było dla Ciebie komfortowe. W tym celu ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w Polityce prywatności w Regulaminie serwisu.
WIĘCEJ NIŻ REZERWACJE ONLINE

KORTY4U TO ONLINE SYSTEM DO ZARZĄDZANIA KLUBEM
DOSTĘPNY PRZEZ KAŻDĄ PRZEGLĄDARKĘ INTERNETOWĄ
SPRAWDZONY I REKOMENDOWANY PRZEZ WIELE KLUBÓW
DARMOWY TEST DLA KLUBU

użytkownicy: 24440

TERAZ

KOSZT SYSTEMU TO

50 ZŁ

OD KORTU MIESIĘCZNIE

WIDOK DZIENNY
WIDOK TYGODNIOWY
SYSTEM KORTY4U.PL FUNKCJONUJE OD KILKU LAT W WIELU KLUBACH.
W TYM OKRESIE WZBOGACILIŚMY GO O WIELE NOWYCH
FUNKCJONALNOŚCI ZGODNIE Z SUGESTIAMI KLUBÓW.
KORTY4U.PL TO PEWNY I SPRAWDZONY SYSTEM DLA TOJEGO KLUBU.
O SYSTEMIE
- Cały w pełni funkcjonalny system serwerowy do zarządzania klubem przekazujemy klubowi w cenie 50 zł netto za kort miesięcznie.
- System KORTY4U.PL jesteśmy w stanie zintegrować z systemem już istniejącym w klubie lub też ustawić połączenie z systemem księgowym Państwa firmy.
- System jest stworzony specjalnie na potrzeby rezerwacji kortów, nie jest przerabiany z jakiegoś istniejącego sklepu internetowego , czy systemu rezerwacji w restauracji. Jesteśmy autorami i właścicielami systemu i na bieżąco go rozwijamy.
- System ma zaimplelentowany modył płatnościowy firmy DotPay, który został specjalnie zmodyfikowany na potrzeby naszgo systemu. NIKT NIE MA TAKIEGO ROZWIĄZANIA.
- System możemy dostosować dowolnie do potrzeb klubu (po szczegółowych ustaleniach). Istnieje możliwość ustawienia w systemie zarządzaina innymi zasobami np. pokojami hotelowymi, stołami do bilarda, torami do kręgli itp.
- System posiada panel administracyjny do profilowania klubu, cenników, karnetów, czasu otwarcia klubu, zarządzania bazą klientów, poziomu dostępu pracowników do systemu.
- W systemie znajduje się rozbudowany moduł raportowania, łącznie z raportem kasowym dziennym.
- Wszystkie uaktualnienia ogólne systemu są w cenie.
- Serwisowanie systemu jest w cenie.
- Jest możliwość umieszczenia apletu systemu na stronie klubu.
SYSTEM GWARANTUJE
- Dostęp z każdego miejsca na świecie, zarówno dla właściciela / managera klubu, jak i dla Państwa klientów. Szczególnie to pierwsze pomaga w zarządzaniu biznesem.
- Pewność finansową klubu – wszystkie rezerwacje zakładane przez gracza są opłacone z góry.
- Bezpieczeństwo danych. System działa na backupowanych serwerach ze zdublowanymi łączami internetowymi.
- Intuicyjny interfejs.
- Szybkość działąnia poprzez użycie specjalych algorytmów przeszukiwania baz.
- Łatwość wyszukiwania wolnych kortów dla klientów.
- Dostęp dla gracza do rezerwacji i karnetów zakładanych dla niego przez klub i możliwość zarządzania nimi.
- Każde założenie czy też zmiana rezerwacji jest potwierdzana e-mail’em do wszystkich zainteresowanych. Ogranicza to możliwość powstania sytuacji konfliktowych.
- Odciążenie pracowników recepcji.
SYSTEM UMOŻLIWIA
- Profilować klubu w dowolnym momencie samodzielnie zmieniać ustawienia, czy też dokładać zasoby (nowe korty, czy nawet nowy sport).
- Tworzyć cenniki sezonowe, aktywne tylko w określonym okresie.
- Tworzyć karnety, wszystkie rodzaje: ilościowe, cykliczne, zniżkowe, abonamentowe, wartościowe. Każdy rodzaj może być ustawiony z ograniczonym dostępem do jednej osoby lub dla grupy, jak też działać tylko przez określony okres.
- Obsłużyć systemy typu Benefit.
- Zakładać, zmieniać i anulować rezerwacje. Oczywiście w ramach zasad ustawionych przez Klub w panelu administracyjnym (np. tylko na 24h przed terminem gry).
- Zakładać blokady gdy klub nie pracuje i ustawiać terminy świąt w których klub jest otwarty (system ustawia wtedy automatycznie cennik weekendowy).
- Zakładać “opcje” na zajęte terminy. Zarówno przez pracowników Klubu jak i graczy. Przy założonej takiej opcji gdy termin zostanie zwolniony system automatycznie wyśle powiadomienie do wszystkich zainteresowanych.. Pozwala to na doskonałą redystrybucje zasobów Klubu.
- Zakładać rezerwacje nieopłacone jedynie przez pracowników klubu, wszystkie rezerwacje zakładane przez graczy muszą być  opłacone w momencie zakładania rezerwacji. Odpada problem, że ktoś zadzwoni, zarezerwuje termin i nie przyjdzie.
- Zarządzać poziomem dostępu do systemu przez pracowników klubu, czy też dla kogoś z zewnątrz np. dla zewnętrznej księgowości.
- Sprofilować trenerów i przypisywać ich do poszczególnych rezerwacji.
- System może wysyłać sms przypominające za które płaci Klub.
INTERFEJS
- Dwa rodzaje widoków,: tygodniowy i dzienny.
- Przejrzysty układ kalendarzowy z systemem zarządzania treścią poprzez kolory.
- Odpowiednio dopasowana ilość informacji do każdego widoku.
- Dopasowana nawigacja do każdego z widoków.
- Możliwość przełączania się na widoku dziennym między dwoma sposobami zarządzania kolorami: podstawowy i zaawansowany. Ten ostatni pokazuje dodatkowo rezerwacje: z trenerami, z uwagami, nieobecość gracza itp.
- Możliwość wyszukania rezerwacji po loginie lub nazwisku gracza.
NASI PARTNERZY: